איחסון אתרים

אחסון אתרים בארץ או בחו"ל

קטגוריה: אחסון אתרים
כיום‎, ‎עומדות בפני בעל אתר אפשרויות רבות לשירותי‎ אחסון אתרים ‎עבור האתר שלו, כאשר שאלה אחת ‏עומדת בלב ליבו של העניין – איפה לאחסן את האתר, בארץ או בחו"ל‎? ‎

בעוד חברות אחסון אתרים‎ ‎בחו"ל מציעות חבילות אחסון במחירים זולים שאי אפשר להתחרות בהם בארץ‎, ‎שירותי אירוח אתרים ‏על שרתים בארץ מבטיחים בתמורה למחיר הגבוה יתרונות חשובים אחרים‎.

‎ במאמר זה נסקור את ההבדלים שבין אחסון אתרים בארץ, לבין אחסונם בחו"ל וננסה לסייע במענה על ‏השאלה – איפה עדיף לאחסן אתר אינטרנט ישראלי, בארץ או בחו"ל‎ ?
קרא עוד...
 

מהו אחסון אתרים ללא הגבלה?

קטגוריה: אחסון אתרים

חבילת אחסון ללא הגבלה מציעה אופציה לאחסון של מספר אתרים תחת דומיינים נפרדים החולקים ביניהם את שטח האחסון והתעבורה בחבילה. אחסון אתרים ללא הגבלה פשוטו כמשמעו זהו אחסון אתרים ללא הגבלת דומיינים, שטח אחסון ותעבורת נתונים.

ואריאציה של חבילה זאת היא אחסון אתרים ללא הגבלת דומיינים, כך, שהחבילה אינה מוגבלת במספר האתרים אותם ניתן לפתוח ומספר הדומיינים המתחברים אליה, אך כן מוגבלת בשטח הדיסק ונפח התעבורה שבחבילה.

קרא עוד...
 

עוברים דירה: איך לבחור שרת אחסון לאתר שלך?

קטגוריה: אחסון אתרים

רבים מאיתנו בגילאים צעירים יותר עוברים דירה לעיתים קרובות. אנחנו מנסים את מזלנו במקומות שונים, מתקרבים למקומות עבודה מסוימים, עוברים לגור עם החבר או החברה, מתקרבים לאוניברסיטה או פשוט מוצאים דירה שאנחנו אוהבים ועוברים לגור בה.

הדבר נכון גם להרבה מאוד אתרים בתחילת דרכם. בעלי אתרים אלו עדיין בודקים מהם השרתים המתאימים להם בדיוק, ועם השינויים בהתנהלות האתר יש מקום גם לשינויים באחסון האתר. לדוגמא, ישנם בעלי אתרים שבתחילת דרכם מעדיפים אחסון אתרים המציע להם גם פלטפורמות ניהול נוחות המתאימות למתחילים ובוחרים את אחסון האתר לפי השירותים הללו.

קרא עוד...
 

אחסון אתרים SEO

קטגוריה: אחסון אתרים

לאחר שהקמנו אתר באינטרנט אם זה לצורכי מסחר אלקטרוני, אתר תדמיתי או אתר שיווקי, אנו מוצאים את עצמנו עסוקים בקידום האתר ברשת. אחד מהאתגרים המענינים הוא קידום האתר (SEO) במנוע החיפוש גוגל. כיום המשימה היא לא פשוטה וגם מקדמי אתרים ותיקים ומיומנים מוצאים את עצמם מול שוקט שבורה כאשא גוגל מתעתע בכולם. מה שברור לכולם שכל אתר או דף באינטרנט מקוטלג בגוגל על ידי כ 200 פרמטרים שונים.

עבודה רצופה אופטמיזציה וחיזוק האתר ב 200 פרמטרים תביא אותנו אט אט במעלה הסולם. אנחנו באינטרספייס מנסים לעזור לפחות מבחינת הכילים המשויכים לתחום בו אנו עוסקים וזה אחסון אתרים. לשם שיפור קידום אתרים אנו מציעים שירות אחסון אתרים SEO ובנוסף מנגנון לשיפור מהירות האתר שהוא פרמטר נוסף שנכנס לגוגל באמצע שנת 2010.

קרא עוד...
 

אחסון אתרים מהיר

קטגוריה: אחסון אתרים
אין ספק שאחד מהפרמטרים החשובים באחסון אתרים, מהירות אתר האינטרנט. אתר אינטרנט איטי, יגרום לנטישה של הגולש, וגם לאחרונה לפי פרסומים של מאט מגוגל לירידה במיקומים במנועי החיפוש. אז איך להסביר ללקוח הפוטנציאלי מה ההבדל בין אחסון אתרים באינטרספייס לעומת חברת אחסון אתרים אחרת?
קרא עוד...
 

אחסון אתרים זמין

קטגוריה: אחסון אתרים
אין ספק שאחד מהפרמטרים החשובים ביותר באחסון אתרים, אם לא החשוב מכולם הוא זמינות אתר האינטרנט. אתר אינטרנט שקורס לעיתים קרובות, יגרום עוגמת נפש לבעל האתר, נזקים תדמיתיים וכספיים  ואם הנפילה היא לזמן ממושך גם לירידה במיקומים במנועי החיפוש. אז איך להסביר ללקוח המשוטט באינטרנט מה ההבדל בין אחסון אתרים באינטרספייס לעומת חברת אחסון אתרים אחרת?

מאד קשה בעזרת התכנים באתר להמחיש זאת. כל חברות אחסון אתרים מציגות נתונים דומים ומרשימים, ומבטיחות ניסים ונפלאות. מבחינת מראה האתר - הרי גם חברה של עובד אחד יכולה להעלות אתר מרשים ולנסות לשכנע את הלקוח שמדובר בחברה רצינית ומקצועית.
קרא עוד...
 

אחסון אתרים חינמי

קטגוריה: אחסון אתרים

אחסון אתרים בחינם?

להלן מדריך שיעזור לכם בבחירת אחסון אתרים חינמי כמו בלוגר, גוגל סייט, וורדפרס ואחרים. אמנם המדריך מיועד עבור אחסון אתרים חינמי אך הוא בהחלט רלוונטי גם עבור אחסון אתרים סטנדרטי בתשלום.
קרא עוד...
 

אחסון אתרים בישראל

קטגוריה: אחסון אתרים

אחסון אתרים בישראל – אמריקה זה כבר פה

 עד לפני כמה שנים ספורות, הדילמה שעמדה אל מול ארגון או גוף המעוניין בשירות אחסון אתרים היתה ברורה למדי. ברוב המקרים, לו אותו גוף היה שואל איפה כדאי לו לאחסן אתרים - בישראל או בחו"ל?", הוא היה מקבל את אותה התשובה - בחוץ לארץ. הפרש העלויות בין חבילות האחסון בארץ לחבילות האחסון בחו"ל גרמו לכיס לומר את שלו. היום לעומת זאת, הפרש העלויות הצטמצם בצורה ניכרת, וניתן ליהנות משלל היתרונות הרבים שנלווים לרכישת אחסון אתרים בישראל.
 
אז מה בדיוק מציעים לנו חברות אחסון אתרים בישראל?
 
קרא עוד...
 

אחסון אתרים לאתרי מסחר אלקטרוני

קטגוריה: אחסון אתרים
התפתחות מסחר אלקטרוני באינטרנט נתנה דחיפה רבה לניצול אמצעי יעיל זה, כדי לקשר בין המוכר לקונה, כחלק ממה שנקרה היום הכפר הגלובלי. הקמת אתרי אינטרנט המיועדים למכירות באינטרנט (מסחר מקוון) דורשת ממקימי האתר לקבל מגוון החלטות חשובות כגון: מציאת שרות מתאים של אחסון אתרים, אפיקי פירסום באינטרנט, שיווק מקוון, קידום אתרים ועוד.

בשנים האחרונות אנו רואים גידול ניכר בתחום המסחר האלקטרוני, שנובע מכך שהמוכרים מרחיבים את מערך המכירות תוך שיפור ביצועים והורדת עלויות ומצד שני הקונים למדו שמסחר אלקטרוני מקצר את הזמן לאיתור המוצר, מאפשר השוואה בין מוצרים, רכישה מכל קצוות עולם, מציאת הספק המועדף, קיצור זמן האספקה של המוצר וחיסכון משמעותי בעלויות קניה.

הקמת אתרי מסחר אלקטרוני מחייבת היערכות כללית של כל מחלקות החברה וקבלת החלטות, שבמידה רבה ישפיעו על ההצלחה או הכישלון של המיזם המקוון. אחת ההחלטות החשובות תהיה בחירת חברה מתאימה של אחסון אתרים מאובטח ויציב.
קרא עוד...
 

אתר אינטרנט

קטגוריה: אחסון אתרים

אתרי אינטרנט

אתר אינטרנט הוא אוסף של אובייקטים ותכנים הכוללים תמונות, פלש, דפי מידע HTML, קבצי אודיו ווידאו המחוברים ביניהם ושותפים לשם דומיין מסוים. התכנים והאובייקטים של אתר אינטרנט מוחזקים בדרך כלל על אותו שרת אינטרנט, או על שרת שיתופי המארח מספר אתרים (Shared Hosting). רובם של אתרי האינטרנט מתארחים אצל ספקי שירות אירוח אתרים. אתרי אינטרנט מתוחזקים ומנוהלים על ידי מנהל האתר (Webmaster).

קרא עוד...
 
<< התחלה < קודם 1 2 הבא > סיום >>

דף 1 מתוך 2
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet