אחסון אתרים מהיר

אחסון אתרים
אין ספק שאחד מהפרמטרים החשובים באחסון אתרים, מהירות אתר האינטרנט. אתר אינטרנט איטי, יגרום לנטישה של הגולש, וגם לאחרונה לפי פרסומים של מאט מגוגל לירידה במיקומים במנועי החיפוש. אז איך להסביר ללקוח הפוטנציאלי מה ההבדל בין אחסון אתרים באינטרספייס לעומת חברת אחסון אתרים אחרת?

מאד קשה בעזרת תכנים באתר להמחיש זאת. הרי כל חברות אחסון אתרים מציגות נתונים דומים ומרשימים, ומבטיחות ניסים ונפלאות. הרי כל חברת אחסון אתרים יכולה להעלות אתר מרשים ולנסות לשכנע את הלקוח שמדובר בחברה רצינית ומקצועית.

אז אימצנו את האמרה הידועה שתמונה אתת שווה מאלף מילים, ויצרנו סדרת סירטונים המציגים וממחישים את היתרונות שלנו בצורה קלילה ומשכנעת.

אחת מהאיכויות של אינטרספייס היא שאנו מאחסנים על כל שרת כמחצית מכמות האתרים האפשרית (לדוגמא: בחברה אחרת מתקינים על שרת 500 אתרים, אנו באינטרספייס נתקין רק 250 אתרים על שרת זהה).

מה זה נותן ללקוח ? זמינות ומהירות גבוהות גם למקרה שיש "תנועה מתפרצת" , גם למקרים של שימוש בסקריפטים או אפליקציות DB הדורשות באופן זמני משאבים רבים משרת אחסון אתרים.

חברת אחסון אתרים המעמיסה יותר אתרים על שרת אחד, תוכל לספק שרות אחסון אתרים זול יותר. עקב התחרות הגבוה, אין ספק שרוב החברות מעדיפות אחסון אתרים זול על חשבון אחסון אתרים מהיר.

הסרטון שלפניכם מדבר על מהירות שרתים וקראנו לו אחסון אתרים מהיר

 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet