אחסון אתרים זמין

אחסון אתרים
אין ספק שאחד מהפרמטרים החשובים ביותר באחסון אתרים, אם לא החשוב מכולם הוא זמינות אתר האינטרנט. אתר אינטרנט שקורס לעיתים קרובות, יגרום עוגמת נפש לבעל האתר, נזקים תדמיתיים וכספיים  ואם הנפילה היא לזמן ממושך גם לירידה במיקומים במנועי החיפוש. אז איך להסביר ללקוח המשוטט באינטרנט מה ההבדל בין אחסון אתרים באינטרספייס לעומת חברת אחסון אתרים אחרת?

מאד קשה בעזרת התכנים באתר להמחיש זאת. כל חברות אחסון אתרים מציגות נתונים דומים ומרשימים, ומבטיחות ניסים ונפלאות. מבחינת מראה האתר - הרי גם חברה של עובד אחד יכולה להעלות אתר מרשים ולנסות לשכנע את הלקוח שמדובר בחברה רצינית ומקצועית.

אז אימצנו את האמרה הידועה שתמונה אתת שווה מאלף מילים, ויצרנו סדרת סירטונים המציגים וממחישים את היתרונות שלנו בצורה קלילה ומשכנעת.

אחת מהאיכויות שלנו באינטרספייס היא שאנו מאחסנים על כל שרת כמחצית מכמות האתרים האפשרית (לדוגמא: בחברה אחרת מתקינים על שרת 500 אתרים, אנו באינטרספייס נתקין רק 250 אתרים על שרת זהה).
מה זה נותן ללקוח ? זמינות ומהירות גבוהות גם למקרה שיש "תנועה מתפרצת"  לאתר שלו או של שכנו על שרת אחסון אתרים.

חברת אחסון אתרים המעמיסה יותר אתרים על שרת אחד, תוכל לספק שרות אחסון אתרים זול יותר. עקב התחרות הגבוה, אין ספק שרוב החברות מעדיפות אחסון אתרים זול על חשבון אחסון אתרים זמין.

את ההכרה בחשיבותו של אספקט העמידות בעומס, קיבלנו בהשראה מכתבה של העיתונאי שוקי גלילי, בעל הבלוג הידוע "חומוס", "שחטף" תנועת גולשים כבדה לבלוג שלו בעקבות כתבה בערוץ 2, וכתוצאה מכך האתר קרס למספר ימים.

הסרטון שלפניכם מדבר על עומס שרתים וקראנו לו אחסון אתרים זמין
נכתב ע"י אינטרספייס אחסון אתרים

 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet