אחסון אתרים SEO

אחסון אתרים

לאחר שהקמנו אתר באינטרנט אם זה לצורכי מסחר אלקטרוני, אתר תדמיתי או אתר שיווקי, אנו מוצאים את עצמנו עסוקים בקידום האתר ברשת. אחד מהאתגרים המענינים הוא קידום האתר (SEO) במנוע החיפוש גוגל. כיום המשימה היא לא פשוטה וגם מקדמי אתרים ותיקים ומיומנים מוצאים את עצמם מול שוקט שבורה כאשא גוגל מתעתע בכולם. מה שברור לכולם שכל אתר או דף באינטרנט מקוטלג בגוגל על ידי כ 200 פרמטרים שונים.

עבודה רצופה אופטמיזציה וחיזוק האתר ב 200 פרמטרים תביא אותנו אט אט במעלה הסולם. אנחנו באינטרספייס מנסים לעזור לפחות מבחינת הכילים המשויכים לתחום בו אנו עוסקים וזה אחסון אתרים. לשם שיפור קידום אתרים אנו מציעים שירות אחסון אתרים SEO ובנוסף מנגנון לשיפור מהירות האתר שהוא פרמטר נוסף שנכנס לגוגל באמצע שנת 2010.

מה זה אחסון אתרים SEO?

אחסון אתרים סטנדרטי מספיק ומתאים בהחלט לרוב האתרים. אולם, לחברות וארגונים המחזיקים מספר רב של אתרים בנושאי משנה, בלוגים או מוצרים שונים יש בעיה אם כל האתרים יושבים על אותה משפחה של כתובת IP.

לכל דומיין באינטרנט יש כתובת אחרת מאחורי השם, הנקראת כתובת IP. כתובת IP היא תבנית מספרית כלשהי, והיא סוג של תעודת זהות לשרתים ומחשבים ברשתות תקשורת. התבנית של כתובת IP מתוארת בצורה הזו: A.B.C.D - מחלקה A, מחלקה B, מחלקה C, ומחלקה D. לדוגמה, בכתובת 80.244.165.92, המספר 80 הוא במחלקה A, המספר 244 במחלקה B, המספר 165 במחלקה C, והמספר 92 נמצא במחלקה D.

איך אחסון אתרים SEO עוזר

כשלאתרי אינטרנט יש כתובת אחת או כמה כתובות IP שונות עם אותה מחלקה C (או באנגלית CLASS C), זה אומר לגוגל שפיזית הם על אותו שרת, ושיתכן קשר בין האתרים.

לחברות אחסון אתרים בישראל יש מספר IP בודדים וכולם מאותו מחלקה C. הזמנת מספר חבילות אחסון אתרים באותה חברה יכולה לגרום לבעיה מבחינת הקישורים ההדדיים בין האתרים ופסילתם או החלשתם על ידי גוגל. לעומת זאת, כשיש אתרים עם כתובות IP שונות וגם עם מחלקה C שונה, והם מקשרים אחד לשני, מנועי החיפוש מבינים שפיזית, האתרים יושבים במקומות שונים ועל כן הם מרוחקים זה מזה, הם אינם משויכים אחד לשני, הם לא מאותה משפחה, כך שיוצא שהקישורים ביניהם יהיו חזקים, טבעיים ואיכותיים.

למי יכול לעזור אחסון אתרים SEO?

- מקדמי אתרים שבנו רשת אתרים ללקוחתיהם ולעצמם

- חברות בניית, פיתוח ושיווק אתרים שיצרו רשת של אתרים ללקוחתיהם

- ארגונים עם פעילות רב אתרית באינטרנט שיצרה רשת של אתרים שמקשרים אחד לשני.

- אתרים שקישור הדדי נוצר במקרה מאתרים שיושבים על אותה כתובת IP, עם אותו Class C. סיכוי שכזה לא נמוך כלל וכלל בישראל הקטנה שכן על שרת שיתופי סטנדרטי יכולים לשבת מאות ואף אלפי אתרים.

אחסון אתרים SEO נותן תשובה לבעיה זו.


סרטון הומוריסטי על אחסון אתרים SEO


 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet