מי אנחנו

אינטרספייס

 
אינטרספייס הינה החברה המובילה בישראל  בתחום רישום דומיין, אחסון אתרים, ניהול שרתים, אירוח אתרי אינטרנט ופתרונות מסחר אלקטרוני. אינטרספייס פועלת ברישיון משרד התקשורת ומספקת שירותים מנוהלים באינטרנט תוך שימת דגש על מקצועיות, אמינות והגינות.
אנו גאים להציג פתרונות איחסון אתרים ושרתים וירטואליים איכותיים לגופים מסחריים ופרטיים.
מוצר הדגל של חברתנו הוא שירותי איחסון אתרים ושרתים וירטואליים, אשר אנו מספקים במחירים תחרותיים והוגנים, כאשר דגש רב ניתן  לרמת השירות, שיפורו וליחס אישי לכל לקוח.
 
 
חברת אינטרספייס אשר הינה החלוצה בישראל בתחום איחסון אתרים הוקמה ב 1996 , ומנהלת עשרות אלפי אתרים ישראלים. שרתי החברה מנוהלים על גבי תשתיות עצמאיות בחוות השרתים בפולג וזאת על מנת לאפשר שיפור בזמני התגובה והשגת זמינות מירבית.

אינטרספייס  מחזיקה בשרתים מהירים עם מערכות הפעלה של Linux -ו Windows. השרתים מחוברים למספר קווי אינטרנט מהירים על גבי קווי תמסורת אופטיים , וכן ישירות לצומת ה IIX הישראלית. השרתים מתוחזקים באופן שוטף ונתונים בהשגחת טכנאי 24 שעות ביממה

שרתי החברה ממוקמים בחוות השרתים דאטה סנטר ישראל, של חברת InterSpace, חברת איחסון אתרים היחידה בישראל המאחסנת את השרתים על תשתית עצמאית שלה, מה שמבטיח רמת תחזוקה וביצועים משופרים. חווה זו הינה מהמתקדמות בישראל בכל הקשור בטכנולוגית אירוח שרתים ואפליקציות מקוונות.

אינטרספייס  מאמינה בשירות המותאם אישית לכל לקוח לכן, בין אם אתם לקוחות קטנים, בתחילת דרככם בעולם האינטרנט ובין אם אתם לקוחות עסקיים גדולים אצלנו תוכלו למצוא את הפתרונות המתאימים לכם. אנו מספקים חבילות איחסון מתאימות לכל לקוח ולקוח, ומגוון שרותים נוספים למתן פתרון מלא, כמו: תעודת SSL, סליקת כרטיסי אשראי, סריקת אתרים ועוד.

צוות החברה המונה כ-30 עובדים ושותפינו העיסקיים מאפשרים לנו להציע את השרות המתקדם בישראל בתחום איחסון אתרים ושרתים וירטואליים.

הצטרפו עוד היום למעגל הלקוחות של אינטרספייס ותוכלו גם אתם להנות
משירות מקצועי, אדיב, אמין ובמחירים מצוינים.

סרטון אודות:  אחסון אתרים אינטרספייס
 
 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet