ניהול תוכן

תוכן שיווקי כמנוע צמיחה מרכזי ברשת

קטגוריה: ניהול תוכן

הלקוחות שלכם כבר ראו הכל, שמעו הכל וחוו הכל ברשת.

משרדי הפרסום, היחצנים, ואנשי ה SEO כבר ניסו עליהם הכל. אין פלא, אם כך, שהגולשים באינטרנט וברשתות החברתיות הם חשדנים עד מאוד, בררנים מאוד וגם תובעניים מאוד. הם יודעים מה הם רוצים ומה הם מחפשים. מה שהם שונאים יותר מכל זה פרסומות. והם מריחים אותן מקילומטרים.

איך אפשר בכל זאת לשוווק את העסק שלכם, לספר על המוצר שלכם או למתג את השירות המיוחד שלכם?

קרא עוד...
 

כתיבת תוכן לאינטרנט – טיפים חשובים

קטגוריה: ניהול תוכן


עולם המוכר שלנו ישנם סוגים רבים ושונים של מדיומים טקסטואלים, החל מכתיבה עיתונאית , דרך ספרות יפה ועד לכתיבה אקדמאית שהיא בדרך כלל הכתיבה בעלת הכללים הנוקשים ביותר. בעשרת השונים האחרונות החלו להחשיב גם את האינטרנט כמדיום בפני עצמו. אמנם באינטרנט אין כללים כתובים ואין שום גוף על שמורה כיצד יש לכתוב תכנים (בניגוד לקוד האתר שצריך להיות תקני), אבל בהחלט יש מספר לא מבוטל של נורמות כתיבת תוכן שמומלץ לנהוג לפיהן.

קרא עוד...
 

פיתוח אתרים

קטגוריה: ניהול תוכן

Ivision הינה חברה המתמחה בתחום פיתוח אתרים במגוון רחב של פתרונות פיתוח כגון: אתרי תדמית, אתרי מסחר, קטלוג מוצרים, אינדקסים, אתרי פורטל, בלוגים, פורומים, צ'אטים, גלריות וכו...

 

פיתוח אתרים ב- Ivision מתבסס על מערכת EasyVision שהינה מערכת ניהול תוכן בעלת אופציות ניהול רבות, ויחד עם זאת הינה מערכת המאופיינת בפשטות ניהול רבה מאוד, אשר מיועדת לשימוש גם למי שאינו בעל ידע בתחום האינטרנט.

קרא עוד...
 

העלאת תמונות

קטגוריה: ניהול תוכן

מה זה אתר העלאת תמונות?

אתר העלאת תמונות הינו אתר המספק שירות העלאת תמונות לאינטרנט. כל גולש יכול להעלות את התמונה שלו לאינטרנט ומיד לאחר מכן להביא קישור ישיר לתמונתו בין אם זה לחברים שלו או לפורומים או כל דבר אחר. שירות העלאת תמונות הוקם לראשונה בשנת 2004 וכיום משמש גולשים רבים באינטרנט.

רובם של אתרי העלאת התמונות בישראל אינם יציבים ואמינים ולכן צריך לברר איזה אתר לבחור לפני העלאת התמונה שלכם

צריך להזהר -  כיוון שברוב אתרי העלאת תמונות, השירות ניתן חינם ובעלי האתרים אינם מרגישים שום מחוייבות ללקוח ומרשים לעצמם לעשות שימוש אישי בתמונתכם, או ימחקו אותה ללא היסוס רק כדי לפנות מקום בשרת שלהם, דבר שיכול להוביל לנזק תדמיתי או עסקי ובעיקר לעוגמת נפש.

קרא עוד...
 

דרופל, ג'ומלה וורדפרס ומה שביניהן

קטגוריה: ניהול תוכן

בשורות הבאות, ננסה לפנות לפחות טכנולוגיים שבינינו הנמצאים בצומת שבה עליהם לקבל החלטה לגבי התשתית עליה יבססו את האתר שלהם.

בשנים האחרונות, הלכו ותפסו מערכות הקוד הפתוח ויותר מכך מערכות ניהול התכנים (CMS) מבוססות הקוד הפתוח, מקום משמעותי בעולם האינטרנט וכיום כמעט ולא תמצא סיבה טובה לפיתוח אתר על תשתית שאינה מבוססת קוד פתוח ובודאי שלא תשתית שאינה מערכת ניהול תוכן. הסיבות לכך הן רבות ומגוונות אך לא בהן נעסוק בשורות אלו.

דרופל
קרא עוד...
 

אלבום תמונות

קטגוריה: ניהול תוכן

אלבום תמונות בהפקה עצמית

אם המחשב שלכם קורס מעומס הצילומים הדיגיטליים שבו, זה הזמן לעצור, לסנן את התמונות המוצלחות ביותר, ולהדפיס אלבום תמונות. אם ממש רוצים להשקיע, אפשר ללכת על אלבום תמונות איכותי בכריכה קשה, מה שיבטיח תוחלת חיים ארוכה במיוחד לצילומים שלכם, וגם יכול לשמש כמתנה אישית ומקורית. 
קרא עוד...
 

אלבום צילומים

קטגוריה: ניהול תוכן

אלבום צילומים בגירסת המאה ה- 21

אלבום צילומים בגירסת המאה ה- 21 ניתן לעריכה ולעיצוב בזמן קצר, באמצעים ביתיים ובתקציב מינימלי. בעזרת תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים, תוכלו לעצב אלבומי תמונות מיוחדים, ספרי צילומים וקטלוגים במחשבכם הביתי, ולבסוף לשלוח את המוצר המוגמר לבית דפוס ולקבל תוצאה איכותית ומקצועית.

אם אתם עוד זוכרים את כל הפרוצדורה שהיתה כרוכה בסידור תמונות באלבום במאה הקודמת, ואת התוצאה הסופית, אלבום צילומים המכיל ערב רב של תמונות מאירועים שונים, בוודאי תשמחו להשאיר אותה מאחוריכם ולעבור למאה ה- 21, לאלבום צילומים דיגיטליים.

קרא עוד...
 

כיצד יכול העסק שלך להפיק תועלת מהפיכת מסמכי נייר למסמכים אלקטרוניים

קטגוריה: ניהול תוכן

בכל חברה יש ניירת.
יש חברות שבהן יש כל כך הרבה ניירת עד שחלק ניכר אם לא מכריע של יום העבודה של התשתית (כוח אדם, מכונות, שטחי אחסון) מתבזבז על טיפול במסמכי נייר.
מספר גדל והולך של חברות כבר הבינו זאת ועברו לשיטה של תיוק דיגיטאלי באמצעות ארכיב אופטי ממוחשב כדרך לקצץ בהוצאות, בזמן ובמשאבים המתבזבזים על טיפול חוזר ונשנה בניירת.
מסמכים אלקטרוניים לא רק חוסכים בנפחי אחסון אלא גם קל מאד לשלוף אותם שוב ושוב ושוב. אם מידע עסקי חשוב נגיש לך מהר יותר מאשר הוא נגיש למתחרים שלך,אתה יכול להציע שירות משופר ללקוחותיך וזמן + טיפול קצר יותר בבקשות שגרתיות.

קרא עוד...
 

ניהול תוכן מהו

קטגוריה: ניהול תוכן
ניהול תוכן משמעותו הענקת יכולת לספקי תוכן ליצור, לנהל ולפרסם תוכן משלהם במהירות וביעילות.
התכנים המפורסמים יכולים להיות שונים ומגוונים בהתאם לארגונים השונים.
מערכות ניהול תוכן באינטרנט לארגונים מאפשרת לחברות לבנות, לפרוס ולתחזק במהירות וביעילות אתרים דינאמיים ברמה גבוהה באינטרנט, אינטרא-נט ובאקסטרא-נט.
העברת תוכן דינאמי לסוגים רבים של קהלים, התקנים ומטרות באתרי אינטרנט של ארגונים. התאמה אישית של תוכן כדי להבטיח חוויית משתמש חיובית עבור משקיעים, לקוחות, עובדים ושותפים עסקיים.

קרא עוד...
 

פורטל ניהול אתר

קטגוריה: ניהול תוכן

ניהול אתר אפקטיבי - צריכים עזרה?

פורטל ניהול היינו כלי תפעולי ברמה גבוהה המשמש כאמצעי תקשורת דומיננטי עם לקוחות החברה, שימוש בכלים חכמים לניהול ומעקב אחר המשתמשים באתר, חיבור למערכות e-support crm ומערכות תפעוליות נוספות.

קרא עוד...
 
<< התחלה < קודם 1 2 הבא > סיום >>

דף 1 מתוך 2
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet