העלאת תמונות

ניהול תוכן

מה זה אתר העלאת תמונות?

אתר העלאת תמונות הינו אתר המספק שירות העלאת תמונות לאינטרנט. כל גולש יכול להעלות את התמונה שלו לאינטרנט ומיד לאחר מכן להביא קישור ישיר לתמונתו בין אם זה לחברים שלו או לפורומים או כל דבר אחר. שירות העלאת תמונות הוקם לראשונה בשנת 2004 וכיום משמש גולשים רבים באינטרנט.

רובם של אתרי העלאת התמונות בישראל אינם יציבים ואמינים ולכן צריך לברר איזה אתר לבחור לפני העלאת התמונה שלכם

צריך להזהר -  כיוון שברוב אתרי העלאת תמונות, השירות ניתן חינם ובעלי האתרים אינם מרגישים שום מחוייבות ללקוח ומרשים לעצמם לעשות שימוש אישי בתמונתכם, או ימחקו אותה ללא היסוס רק כדי לפנות מקום בשרת שלהם, דבר שיכול להוביל לנזק תדמיתי או עסקי ובעיקר לעוגמת נפש.

איך לבחור אתר העלאת תמונות?

כדי להעלות תמונות לאתר אחסון תמונות כלשהו חשוב למצוא אתר אמין ויציב. אחת הדרכים הטובות ביותר כדי לבדוק מיהו אתר העלאת תמונות טוב זה פשוט לחפש בגוגל את המילה: העלאת תמונות ולברר מה כותבים עליו בפורומים.

  • לחפש בגוגל את המילה העלאת תמונות ולבחור באתרים המובילים
  • לבדוק את גודל התמונה המקסימאלי שניתן להעלות לאותו אתר
  • לבדוק באיזה סוגי תמונות האתר תומך, קיימים אתרים שאינם תומכים בכל סוגי התמונות
  • האם האתר אמין, יציב ומהיר, את זה ניתן לדעת רק לאחר שימוש באתר או המלצה מחבר\פורום

כיצד מתבצעת העלאת תמונה לרשת?

לאחר שבחרתם אתר מתאים, תמצאו את דף העלאת תמונות. שם תתבקשו ללחוץ על כפתור "עיון" או לחילופין "Browse" שיאפשר לכם לבחור את התמונה שאתם רוצים להעלות מתוך המחשב האישי שלכם. לאחר שבחרתם את התמונה לחצו עליה פעמיים ואז פשוט תלחצו על הכפתור העלאת תמונה , כעבור מספר שניות או דקות (תלוי בגודל הקובץ ומהירות האינטרנט שלכם) אתם תקבלו כתובת אינטרנט שהיא קישור ישיר לתמונה שהעלתם, שדרכה אתם תוכלו לראות את התמונה שהעלתם.

עכשיו אתם יכולים להפיץ את הקישור הזה בקלות בין אם זה באימייל לחברים שלכם,  או בתוכן הודעות בפורומים או בכל דרך אחרת שמתאימה לכם.

בכדי להעתיק או לשמור את הקישור , אנא בצעו פעולת מחשב בסיסית של סימון והעתקה.

מתי אתר העלאת תמונות שימושי?

  • פרסום עבודה שעיצבתם בפורומים או סתם להראות לחברים. אם תשתמשו באתר העלאת תמונות אתם תוכלו להפיץ את עבודתכם במהירות ובצורה מסיבית ללא כל שימוש במהירות האינטרנט שלכם.
  • כאשר שליחת תמונות באימייל פשוט לוקחת זמן רב או נדחית על ידי שרתי הדואר בגלל הגודל העצום
  • הפצה של התמונות למספר רב של אנשים בו זמנית.
  • בניתם אתר ואין לכם  מספיק מקום לאחסון תמונות? או שהתמונות גורמות לקצב מידע גבוהה. פשוט תעלו את התמונות שלכם לאתר יציב ואמין שלא ימחק את תמונתכם ותשימו קישור ישיר בקוד של האתר שלכם.

אתר העלאת תמונות מומלץ:

אתר סיז (Siz.co.il) מציע מגוון רחב של שירותי העלאת תמונות, העלאת פלאש ואפילו העלאת קבצים, באתר קיימות פונקציות ייחודיות שאין בשום אתר אחר בעולם.

למעבר לאתר סיז, לחץ העלאת תמונות

 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet