אלבום צילומים

ניהול תוכן

אלבום צילומים בגירסת המאה ה- 21

אלבום צילומים בגירסת המאה ה- 21 ניתן לעריכה ולעיצוב בזמן קצר, באמצעים ביתיים ובתקציב מינימלי. בעזרת תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים, תוכלו לעצב אלבומי תמונות מיוחדים, ספרי צילומים וקטלוגים במחשבכם הביתי, ולבסוף לשלוח את המוצר המוגמר לבית דפוס ולקבל תוצאה איכותית ומקצועית.

אם אתם עוד זוכרים את כל הפרוצדורה שהיתה כרוכה בסידור תמונות באלבום במאה הקודמת, ואת התוצאה הסופית, אלבום צילומים המכיל ערב רב של תמונות מאירועים שונים, בוודאי תשמחו להשאיר אותה מאחוריכם ולעבור למאה ה- 21, לאלבום צילומים דיגיטליים.

 מהו אלבום צילומים דיגיטלי?

  כמו קודמו, אלבום הצילומים הדיגיטליים, הוא ספר תמונות לכל דבר, כלומר יש לו קיום פיזי מעבר לקובץ השמור במחשב. אלא שבניגוד לאלבום התמונות הישן, את האלבום הדיגיטלי תוכלו לערוך במחשב, באמצעות תוכנה לעיצוב אלבומים, ובעזרתה גם לשלוח את האלבום להדפסה מקצועית בבית דפוס. כך, נחסכות מכם הנסיעות הלוך ושוב לחנות הצילום והסידור הידני של התמונות באלבום, וכמובן ההוצאות הכרוכות בכך; פיתוח התמונות נעשה באינטרנט, וכך גם עריכת תמונות ועיצוב אלבום התמונות.  

למה אלבום צילומים דיגיטלי? 

בנוסף לכל היתרונות שהוזכרו לעיל, אלבום צילומים דיגיטלי, בן זמננו, פשוט נראה יותר טוב; לא רק ההדפסה היא איכותית יותר ובעלת אורך חיים ממושך יותר, עיצוב האלבום מותאם באופן אישי לטעמכם, צרכיכם ולייעודו של האלבום. כך, לא תצטרכו עוד להתפשר על גודל אחיד וקבוע מראש של התמונות, במקום זאת, תוכלו לבחור אלו תמונות להגדיל ואלו להקטין; איזו תמונה תשמש כרקע ואיזו תמונה תופיע על שער האלבום.

 כאשר מעצבים אלבום בעזרת תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים, גם ניתן לבחור בתבניות עיצוב שונות, המותאמות לנושא האלבום (למשל עיצוב אלבום תינוק, אלבום חתונה, אלבום תמונות מטיול שנתי וכדומה). כאשר כל תבנית עיצוב כוללת בתוכה מבחר עשיר של רקעים ואלמנטים עיצוביים נוספים, שמתוכן תוכלו לבחור את היפים בעיניכם.  

לבסוף, כאשר מחליטים להדפיס את אלבום הצילומים, ניתן גם לבחור בין מספר אלבומים, הנעים בין אלבום כיס בכריכה רכה, לבין ספר תמונות גדול בכריכה קשה. והחשוב מכל, באפשרותכם לבחור את מספר העמודים הרצוי לכם בכל אלבום ואלבום!

 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet