אלבום תמונות

ניהול תוכן

אלבום תמונות בהפקה עצמית

אם המחשב שלכם קורס מעומס הצילומים הדיגיטליים שבו, זה הזמן לעצור, לסנן את התמונות המוצלחות ביותר, ולהדפיס אלבום תמונות. אם ממש רוצים להשקיע, אפשר ללכת על אלבום תמונות איכותי בכריכה קשה, מה שיבטיח תוחלת חיים ארוכה במיוחד לצילומים שלכם, וגם יכול לשמש כמתנה אישית ומקורית. 
המצלמות הדיגיטליות ועמן האפשרות לפתח תמונות באינטרנט הפכו את הצילום לתחביב נפוץ בקרב רבים, ועם תוכנות העיצוב החינמיות, עריכת תמונות כבר אינה בתחום המומחיות הבלעדית של גרפיקאים. עם תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים אתם גם יכולים להשתעשע בהוצאה לאור ולהפיק בעצמכם, מכל מחשב ביתי, ספר תמונות מודפס ומקצועי.

אלבום תמונות בהפקה עצמית – איך עושים את זה?

השלב הראשון בהפקת אלבום תמונות הוא בחירת הרעיון לספר, ולפעמים הוא אף קודם לצילום התמונות. ברוב המקרים, לא תצטרכו ללכת רחוק מדי, ונושא הספר ייבחר על ידי נסיבות החיים עצמן, בין אם חתונה, היריון או לידה מתרחשים או עתידים להתרחש בסביבתכם, טיול למקום אקזוטי, או הזדמנות לסכם את השנה החולפת דרך צילומים. במקביל, ניתן לכתוב את המלל שיופיע בספר, ליד התמונות, לחשוב על כותרות, סדר העניינים וכו'.

השלב הבא, הוא הורדת תוכנת עיצוב אלבומים, אם עדיין אין ברשותכם תוכנה כזו, ובחירת אחת מתבניות העיצוב הקיימות בו. בהמשך גם תידרשו לבחור את סוג האלבום או הספר, גודלו, עובי הכריכה וכן מספר העמודים שייכללו בו. אבל לפני כן, עיצוב הספר.

אז יש תבנית עיצוב, יש צילומים בשפע ואפילו כמה פניני חוכמה, בשלב הזה תפקידכם הוא לשלב בין שלושת האלמנטים, על ידי גרירה של הצילומים השמורים במחשב אל תבנית העיצוב הנבחרת והוספת הכיתובים. כאן הזמן להחליט על סדר התמונות וגודלן, לבחור את התמונות שיעטרו את הכריכה, וכן לבחור רקעים, פונטים ושאר קישוטים עבור הספר שלכם.

לאחר שעריכת ועיצוב האלבום הסתיימה ואתם שלמים עם התוצאה, יש לשמור את האלבום, ולעבור לשלב הסופי, הוא הדפסת אלבום תמונות. לאחר שהפרטים הטכניים לגבי גודל הספר סוכמו וההזמנה בוצעה, ספר התמונות שלכם יישלח להדפסה בבית דפוס מקצועי, ומשם יישלח לביתכם או ייאסף על ידיכם באופן אישי.

 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet