מסחר אלקטרוני

סליקה אונליין - סליקת כרטיסי אשראי בזמן אמת

קטגוריה: מסחר אלקטרוני
למערכת סליקה המובילה בישראל לחצו סליקה

  

עם התנפצותה של בועת הדוט.קום, חברות רבות הפנימו שעל מנת ולהתקיים הן חייבות ליצור הכנסות, ואף החלו לחפש מודלים של רווחיות. במשך השנתיים האחרונות, גולשי הרשת עדים לעלייה ניכרת באתרי אינטרנט חדשים המקדמים רכישה מקוונת כלשהי. מגמת עלייה זו התחזקה באופן ניכר לאחר אירועי ה- 11 לספטמבר בארה"ב. העיתון גלובס דיווח לאחרונה על עלייה של 35% בהיקף עסקאות האון ליין בישראל, וזאת בעיקר עקב המצב הביטחוני והחשש של לקוחות להסתובב באתרי קניות. נתונים אילו מסבירים את פריחתם של פתרונות סליקה בזמן אמת. במאמר זה אפרט סיבות נוספות המדגישות את כדאיות הטמעת מערכת לסליקה ואימות כרטיסי האשראי בזמן אמת.

קרא עוד...
 

כיצד לבנות אתר מסחר אלקטרוני מנצח

קטגוריה: מסחר אלקטרוני

והרי המציאות: אין סודות כמוסים ושיטות נסתרות לפעילות מסחר אלקטרוני eBusiness מצליחה. ישנם פשוט מספר כללים ששילובם יחד ינפיקו לך עסק און ליין משגשג ומניב פרי. חיסרון של אחד מכללי הצלחה אלו יגרום לכשלון אתרך ולהפיכתו לאתר רפאים.

כתיבת תוכנית עסקית

תחילת כל פעילות עסקית רצינית באינטרנט, כמו במסחר מסורתי, מחייבת מחשבה תחילה, תכנון חכם וכתיבת תוכנית עסקית, אשר כוללת מספר מרכיבים:

קרא עוד...
 

בעזרת השם- נולדה לי מפלצת

קטגוריה: מסחר אלקטרוני
בערך כמה ימים לאחר פרוץ המיליניום קיבלנו החלטה חשובה בחברה. מסוג ההחלטות שנהוג לקרוא להם בארגונים "החלטות אסטרטגיות", שפירושם הוא לא שאנחנו עומדים לכבוש איזה מדינה עוינת במיוחד אלא שמתבשל פה למנכ"ל איזה שהוא רעיון משמעותי שאנחנו עוד לא יודעים איך לאכול אותו.
קרא עוד...
 

מבוא ל- e business

קטגוריה: מסחר אלקטרוני
צעד ראשון: צור לעצמך זהות

רשום שם דומיין (שם מתחם) - Domain Name Registration
שם דומיין הינו הכתובת, השם ותעודת הזהות העיסקית באינטרנט.

שם הדומיין (שם מתחם) הינו צירוף של אותיות ומספרים המושכרים לשימושה של חברה, אירגונים או אנשים פרטיים. חברה השוכרת שם דומיין, יכולה לקשר, דרך רשם השמות או דרך ספק האינטרנט שלה, את השם לכתובת של שרתים באינטרנט ששם מתנהל אתר האינטרנט שלה.

בנוסף, שם דומיין משמש לזהות שרתי הדואר האלקטרוני. גם ללא אתר באינטרנט ניתן להתחיל ולהשתמש בזהות הדומיין שלכם לצורך קבלה ושליחה של דואר אלקטרוני וזאת על ידי החניית או הפניית הדומיין בשרתי דואר אלקטרוני.

קניית דומיין


קרא עוד...
 

חוקים תקנות ומשפט

קטגוריה: מסחר אלקטרוני

כרטיסי אשראי בהיבט המשפטיחוק כרטיסי חיוב, התשמ"ו, 1986

חוזה כרטיס חיוב וחידושו, כריתת חוזה לגבי כרטיס תשלום מיוחד, תוקף החיובים, סיום חוזה כרטיס חיוב.

 

תקנות כרטיסי חיוב, התשמ"ו - 1986

דיווח על עסקאות בכרטיסי אשראי, סיוע בהחזרת כרטיס, מסירת מידע בכתב לענין כרטיס תשלום מיוחד.

קרא עוד...
 

מסחר אלקטרוני - הדור הבא

קטגוריה: מסחר אלקטרוני

השלב השני במחזור החיים של מסחר אלקטרוני החל זה לא מכבר, לאחר המפץ הגדול שעבר שוק האינטרנט כולו. בצעירותו, "לפני המבול", העניין המרכזי במסחר אלקטרוני נסב סביב בניית אתרי אינטרנט אטרקטיביים כמה שיותר בעיני הגולשים. חברות ענק לצד חברות סטארט-אפ, כולן שברו את הראש על עיצוב ממשק המשתמש, וחוויית הקנייה האלקטרונית שתהייה דומה ככל האפשר לזו הפיזית, ועוד יותר.

חלפו שנים ספורות, והתמונה כולה השתנתה. המסחר האלקטרוני התבגר בייסורים – והפך ליצור שהושקעו בו מיליוני דולרים, ולא ראו ממנו הרבה. רבים נאלצו לסגור את הבסטה הוירטואלית שלהם, אחרים נאבקו כדי לשרוד.

קרא עוד...
 

סליקת כרטיסי אשראי בזמן אמת באינטרנט

קטגוריה: מסחר אלקטרוני

סליקת כרטיסי אשראי בזמן אמת באינטרנט

עם התנפצותה של בועת הדוט.קום, חברות רבות הפנימו שעל מנת ולהתקיים הן חייבות ליצור הכנסות, ואף החלו לחפש מודלים של רווחיות. במשך השנתיים האחרונות, גולשי הרשת עדים לעלייה ניכרת באתרי אינטרנט חדשים המקדמים רכישה מקוונת כלשהי. מגמת עלייה זו התחזקה באופן ניכר לאחר אירועי ה- 11 לספטמבר בארה"ב. העיתון גלובס דיווח לאחרונה על עלייה של 35% בהיקף עסקאות האונליין בישראל, וזאת בעיקר עקב המצב הביטחוני והחשש של לקוחות להסתובב באתרי קניות. נתונים אילו מסבירים את פריחתם של פתרונות סליקה בזמן אמת. במאמר זה אפרט סיבות נוספות המדגישות את כדאיות הטמעת מערכת סליקה ואימות כרטיסי האשראי בזמן אמת.

קרא עוד...
 

זירות מסחר

קטגוריה: מסחר אלקטרוני


TradeRing הינו כלי לניהול זירות מסחר ורטיקליות. המבוסס על דפדפן ואינו דורש כל ידע טכני ממנהלי הזירה. הכלי מאפשר לנהל את הזירה בצורה דינאמית ופשוטה. להלן מקצת מתכונות הכלי :

קרא עוד...
 

מערכת ניהול הזמנות

קטגוריה: מסחר אלקטרוני

ePay

חברת איביט פיתחה את מערכת ePay, המאפשרת ביצוע טרנזקציות מאובטחות On-line על גבי רשת האינטרנט, במודל של Payment Service Provider - PSP.

קרא עוד...
 

חנויות וירטואליות

קטגוריה: מסחר אלקטרוני
  • כולנו חולמים לחסוך בשכר עובדים ואף לבטלם לחלוטין!
   כולנו חולמים על היום שנפסיק לשלם "שכר דירה" גבוה לעסק!
   כולנו חולמים על חיסכון בתשלומי הארנונה, החשמל והטלפון ואף לבטלם לחלוטין!
   כולנו חולמים למצוא דרך נוספת להגיע ללקוחות חדשים!
   כולנו חולמים לדעת מה מצב המלאי והמכירות של החנות בכל רגע נתון מכל מקום בעולם!
   כולנו חולמים על חנות הפתוחה וזמינה בכל שעות היממה כל השנה!
קרא עוד...
 
מאמרים נוספים...
<< התחלה < קודם 1 2 3 הבא > סיום >>

דף 2 מתוך 3
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet