קידום אתרים

הסוד לקידום אתרים מהיר שהרבה אנשים לא מכירים!

קטגוריה: קידום אתרים


עסקים רבים בארץ ובעולם עמלים על קידום האתר שלהם במנוע החיפוש של גוגל. ישנם בעלי עסקים המנסים לבצע קידום אתרים ורואים תוצאות טובות מאוד, וישנם שמנסים ומנסים אך התוצאות לא מגיעות וגם כשהם מגיעים לדף הראשון הם לעולם לא מצליחים להגיע למקומות הראשונים. מה הסוד שהם לא יודעים על קידום אתרים ואיך אפשר להצליח הרבה יותר בקידום האתר?

קידום אתרים הוא התאמה של האתר לשאילתא של גוגל, כך שגוגל יאהב את האתר שלכם יותר מאחרים, קרי ידרג אתכם בציון גבוה ביחס לשאילתא של הגולשים. ככל שההתאמה שלכם גבוהה יותר כך גם הציון גבוה יותר ואיתו הדירוג בדף התוצאות. רוב העסקים טורחים לבצע התאמה של חזרה על מילות מפתח, התאמה של התמונות אבל ישנם מספר פרטים חשובים מאוד שרק מעט אנשים שמים לב אליהם בזמן שהם מקדמים את האתר, כגון: זמן טעינת הדף, מהירות הסריקה של הדפים, באיזה שטח אחסון מאוחסן האתר, האם בארץ או בחו"ל, האם האחסון הוא נקי ושייך בלעדית לאתר זה או שעל אותו שטח אחסון מאוחסנים גם עוד אתרים שיתכן שהם פוגעים בדרוג של האתר שלכם.

קרא עוד...
 

מה הקשר בין דומיין טפטים, דומיין חינם ודומיין בעברית

קטגוריה: קידום אתרים

כאשר אנחנו מחפשים בגוגל מידע על מוצר, עסק, פעילות או מושג נקבל "אינסוף" תוצאות מהרלוונטי ביותר לפי בחירת גוגל ובסדר חשיבות יורד.

אם נחפש ביטוי שיש בו פוטנציאל מסחרי ויש המבקשים לפרסם מוצר או שירות כלשהו כאשר מחפשים אותו, כמו חיפוש דומיין, אז אנחנו נראה 1-4 פרסומות אדוורדס שמשמעותן מעין מכרז בו המרבה לשלם יהיה למעלה.

לאחר מכן יופיעו 10 תוצאות "אורגניות", לאחר מכן פרסומות נוספות ובתחתית גוגל מציע לגולש: חיפושים הקשורים למילה שחיפשתם כמו למטה את המילה דומיין.

קרא עוד...
 

מיתוג אישי באינטרנט

קטגוריה: קידום אתרים
בניית מיתוג בתחום הפרסום היא הדרך היחידה להביא להצלחה של חברה ולהביא לקוחות בקנה מידה גדול. מותג הוא סמל , לוגו או שם, תפקידו לשדר את התדמית של החברה או העסק ולהבדילה ממתחרותיה. אנשים מזהים את המותג עם שם החברה והיחס אל החברה הוא בהתאם לתדמית שהחברה משדרת. הילדון של במבה או הפרה של עלית הם דוגמאות למותג שקל לזהות. אנשים יוצרים את החיבור הישיר בין המותג לחברה ולאיכות. המיתוג יוצר את בידול החברה ממתחריה ולרוב הלקוחות מזהים מותג חיובי עם חברה גדולה.

האינטרנט הוא כלי יעיל לשיווק עצמכם או העסק שלכם. עסקים רבים הם בעלי אתרים תדמיתיים באינטרנט, אך לרוב אתרים אלו אינם עושים את העבודה ואינם מעניקים לכם את התשואה המתאימה. בשוק תחרותי כיום לא מספיק שיש אתר, השאלה היא כיצד הוא תורם ומעניק לך את היתרון ביחס למתחרים שלך.

תחום המיתוג האישי באינטרנט בישראל הוא חדש יחסית, רבים אינם מודעים לכוחו של המיתוג האישי למנף את עסקיהם או את עצמם במטרה להפיק את המרב בתחום האינטרנט.

קרא עוד...
 

קידום אתרים שיווק ומה שביניהם

קטגוריה: קידום אתרים
קידום אתרים הוא אחד מהדברים שעסקים וחברות לא יכולים בלעדיו. מאז הגיעה גוגל אל העולם והחליטה שהיא מסדרת לנו את האתרים הקיימים, הרבה מים עברו בנהר ולא מעט שינויים פקדו אותנו. לפני שנים לא רבות בכלל, כדי לקדם אתרים ברשת האינטרנט כל מה שהיינו צריכים זה לפעול על פי כמה עקרונות טכניים מסויימים וזה הכול. היום הדברים שונים מאוד, וביצוע כמה פעולות טכניות קלות אינן מספיקות. לתמונת קידום האתרים נכנסו פרמטרים נוספים ומה שפעם נחשב לפעילות שיווקית גרידא – היום הוא חלק בלתי נפרד מתהליך קידום האתר.
קרא עוד...
 

קידום אתרים אורגני – מהו בעצם קידום אורגני?

קטגוריה: קידום אתרים

קידום אורגני נועד להביא את האתר שלכם לראש התוצאות ה"אמיתיות" בגוגל. מנוע החיפוש של גוגל תמיד יישאף להציג לגולשים את האתרים הרלוונטיים ביותר והמעניינים ביותר בכל מושג מחופש. לכן המטרה שלכם בתהליך קידום אתרים אורגני היא לעזור למנוע החיפוש להבין עד כמה האתר שלכם רלוונטי לרשימת מילות המפתח שגיבשתם מראש.

קרא עוד...
 

קידום אתרים שעובד

קטגוריה: קידום אתרים
מאמרים רבים נכתבו אודות קידום אתרים שעובד. אין ספק שהתחום מעניין ומסקרן במיוחד לאור העובדה שרב הנסתר על הגלוי ובגלל הפוטנציאל השווקי הרב הגלום מאחורי תחום קידום אתרים באינטרנט.

רובם של המאמרים בנושא נדושים, הם נכתבים למטרת קידום אתרים ובסופו של יום עבודת קידום אתרים בפועל מסתכמת ביצירת קשורים יוצאים לאתר המקודם ובמיוחד יצירת באזז רשתי על ידי כתיבת מאמרים, רובם באיכות ירודה, עם קישורים יוצאים לאתר המרכזי או לרשת האתרים אותם אנו מקדמים.

כל הנסיונות לפצח את האלגוריתמים של גוגל מתגלים כעורבא פרח ואנו רואים בשנים האחרונות מידי פעם שינויים של גוגל הנקראים פאנדה 1, 2 .... ההופכים את הקערה על פיה ועבודות קידום אתרים רבות שנים יורדות לטמיון.
קרא עוד...
 

קידום אתרים בחו"ל

קטגוריה: קידום אתרים

כללי

קידום אתרים בחו"ל הוא משימה קשה אך אפשרית. רוב מקדמי האתרים בארץ מעדיפים להתרכז בזירה המקומית – וקשה להאשים אותם. יש להם תשתית מקומית גדולה, לקוחות רבים ושוק אינטרנט קטן יחסית המאפשר להשיג תוצאות מרשימות תוך זמן קצר יחסית. אין כיום מושגים רבים בעברית שלא ניתן לקדם לעמוד הראשון בגוגל תוך חצי שנה. המצב בחו"ל לעומת זאת שונה בתכלית. לאור התחרות הגדולה ועומס האינפורמציה, קידום אתרים בחו"ל הוא מאתגר יותר ולוקח יותר זמן להשיג את מטרות הפרויקט.

קרא עוד...
 

קידום אתרים - פרסום באינטרנט

קטגוריה: קידום אתרים

עד כמה באמת משנה דירוג של האתר שלך בתוצאות החיפוש בגוגל?

רשת האינטרנט ידעה לאורך השנים עליות ומורדות. אתרים גדולים עלו ונפלו, טכנולוגיות פותחו ונעלמו, רעיונות גדולים הושקו- חלקם הצליחו לאורך זמן ורובם הגדול פשוט התפוגג אל החלל האינטרנטי. תחום אחד, שהיה שם מההתחלה, הוביל ועדיין מוביל את הפעילות האינטרנטית- זהו התחום של פרסום באינטרנט דרך מנועי החיפוש.

קרא עוד...
 

SEO Hosting - אחסון לקידום אתרים

קטגוריה: קידום אתרים

קידום אתרים על פלטפורמה מרובת Class-C

כידוע, בנוגע לקידום אתרים, אין דבר שגוגל מעריך יותר מאשר קישורים נכנסים. תוכל להשקיע בעיצוב, בתוכן, ובקוד האתר חודשים, ועדיין, דווקא האתר שנראה הכי עלוב בתחום, הכי לא רלוונטי, ועם קוד מלפני 10 שנים, יהיה במיקום אחד מעל האתר שלך. למה? קישורים.

נכון, בניית קישורים זו הטכניקה הישנה ביותר במשחק הזה שנקרא קידום אתרים, אבל מה לעשות, איסוף קישורים רלוונטיים וחזקים זה מה שמדבר אל אמון מנועי החיפוש.

אחד הרעיונות שעולים לראש לאלו העוסקים בקידום אתרים ובניית קישורים, באופן טבעי, הוא לבנות רשת אתרים ובלוגים הקשורים לנושא סביב האתר המרכזי. דרך נפלאה כמובן, אם עושים אותה בזהירות:
 
קרא עוד...
 

קורס קידום אתרים

קטגוריה: קידום אתרים

קורס קידום אתרים נכתב ע"י -  "ניר שי מנטור SEO בעבר וכיום לא עוסק בתחום"

המקצוע הנכסף הבא

האמהות הפולניות שפעם התפללו לחתנים מהנדסים ונהגי אגד, ואחר כך לעורכי דין ורופאים, יכתירו בקרוב את מקדמי האתרים כמפרנסים המבוקשים. מדובר בעיסוק שהולך ומתבסס כמקצוע יוקרתי ומכניס. קורס קידום אתרים נלמד בעיקר במכללות השונות, שם לא תמיד מקבלים כל אחד עקב הביקוש הרב.  

קורס קידום אתרים


קידום אתרים במנועי חיפוש ( SEO - Search engine optimization) - הוא מומחיות חדשה שהוליד העידן שלנו. עידן שבו הצלחת העסק שלך תלויה ביכולת שלך להתברג לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של הלקוח הפוטנציאלי, שמחפש אחר מה שאתה ומתחרייך מאוד מבקשים למכור לו.
קרא עוד...
 
<< התחלה < קודם 1 2 הבא > סיום >>

דף 1 מתוך 2
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet