אינטרנט כללי

ריהוט משרדי לעסקים

קטגוריה: אינטרנט כללי
כמה שעות אתם מבלים במשרד שלכם מידי יום? בשנים האחרונות התחלנו לבלות יותר ויותר זמן בעבודה במשרד. ניתן להגיד אפילו שישנם בינינו שהפכו את המשרד שלהם לבית השני. לא נתווכח אם זה טוב או רע אבל עם העובדות אין להתווכח...

מכיוון שכך, חשוב מאוד שנדע לבחור ריהוט משרדי לעסקים בצורה כזו שנקבל הרגשה של בית. כאשר אנחנו בוחרים ריהוט משרדי חשוב לבחור ריהוט שמבחינה פונקציונאלית יחזיק הרבה זמן ומצד שני יראה טוב וישתלב בקו העיצובי של המשרד.

אותו הדבר אמור גם לגבי אלו מכם שעובדים מהבית. אי אפשר לנתק את סביבת העבודה מהמראה הכללי של החלל בו אתם נמצאים. סביבת העבודה שלכם צריכה להיות נעימה ומזמינה.
קרא עוד...
 

מהו אתר ליגל אינפו

קטגוריה: אינטרנט כללי

אתר ליגל אינפו הוא פורטל עורכי דין המקיף והמפורט ביותר בישראל, האתר מכיל מידע משפטי המיועד לכל אזרח אשר יש לו שאלה בכל עניין משפטי. את השאלות ניתן להעלות בפורום המשפטי שדן בתחום מסוים ולקבל תשובות מאת עורכי דין המתמחים בנושא המשפטי הרלוונטי. לאזרח המחפש ייעוץ או ייצוג משפטי, ישנו אינדקס עורכי דין המרכז את כל עורכי הדין בפורטל על פי תחום התמחותם בחלוקה לאזורי הארץ. הגלישה באינדקס עורכי דין היא קלה ונוחה ומקלה על חיפוש עורכי דין.

קרא עוד...
 

חדשות באינטרנט

קטגוריה: אינטרנט כללי

חדשות הן אחד ממוצרי התוכן המבוקשים ביותר ברשת הישראלית. לא סתם האתרים החזקים ביותר בארץ הם אתרי חדשות, הציבור הישראלי פשוט מכור אליהם. אולי זה נובע מהמציאות הביטחונית שלנו ואולי זו סוג של חרדה מתמדת שקיימת בליבו של כל יהודי טוב. בכל אופן לרבים מאיתנו יש צורך להתעדכן כל כמה שעות במה שקורה בחדשות.

כל בוקר, עוד לפני שפותחים את העיתון – אנו מתעדכנים בחדשות באינטרנט. כמובן שגם בעבודה חייבים להתעדכן אם קרה משהו חדש. לגבי המשך היום הסיפור חוזר על עצמו – הפסקת צהריים בעבודה היא לא הפסקה אמיתית אם לא בדקנו מה קורה באתרי החדשות הגדולים.

אתר החדשות הגדול במדינה הוא Ynet, זה ברור. באמצעות המייל האדום, חדשות חמות עולות לכותרות במהירות הבזק. בזמני פיגועים או מלחמות (לא עלינו) זהו אחד האתרים המהימנים והזריזים ביותר.
קרא עוד...
 

אתרי חדשות הגולשים

קטגוריה: אינטרנט כללי

אתרי חדשות הגולשים (אתרי תיוג) המובילים בישראל

אתרי תיוג אלו אתרי חדשות שתוכנם מבוסס על המלצות הגולשים בלבד. אתרי תיוג, בעברית עממית נקראים גם אתרי "דיגדוג" (המקור אינטרספייס), על לשון האתר האמריקאי המוביל בעולם לתיוג חדשות – Digg.com ומלשון דיגדוג האתר אליו מפנה הקישור. משתמשי אתרי התיוג, מצידם, משתפים חדשות בהם הם נתקלו או יצרו ומצביעים לטובת או לרעת ההמלצה. אתר החדשות השיתופי מצידו, מציג את התכנים החדשים, המעניינים, והמומלצים ביותר ברשת האינטרנט. לרוב, סוגי התכנים הנגישים לגולשים הם מאמרים, קטעי וידאו, ותמונות.
קרא עוד...
 

אינטרנט והשפעתו בעולם המודרני

קטגוריה: אינטרנט כללי
 
עד לפני 25 שנים, כשרק מאות בודדים של אנשים השתמשו בו, אף אחד לא חלם עד כמה האינטרנט יחולל שינוי בעולם המודרני. האינטרנט בעשור אחד בלבד, הפך לגורם רב משמעות ולזירת ההתפתחות הכלכלית והתרבותית של האדם המודרני. בצורתו הנוכחית מגשים האינטרנט את חזון הכפר הגלובלי. ישנם כל כך הרבה גורמים שהפכו את האינטרנט למה שהוא כיום, אבל יש כמה כאלו שעשו זאת בגדול. אינטרנט – אי אפשר לדמיין את חיינו בלעדיו.
 
קרא עוד...
 

ההיסטוריה של האינטרנט

קטגוריה: אינטרנט כללי

ההיסטוריה של האינטרנט - סרטון המתאר איך הכל החל:


 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet