מהו אתר ליגל אינפו

אינטרנט כללי

אתר ליגל אינפו הוא פורטל עורכי דין המקיף והמפורט ביותר בישראל, האתר מכיל מידע משפטי המיועד לכל אזרח אשר יש לו שאלה בכל עניין משפטי. את השאלות ניתן להעלות בפורום המשפטי שדן בתחום מסוים ולקבל תשובות מאת עורכי דין המתמחים בנושא המשפטי הרלוונטי. לאזרח המחפש ייעוץ או ייצוג משפטי, ישנו אינדקס עורכי דין המרכז את כל עורכי הדין בפורטל על פי תחום התמחותם בחלוקה לאזורי הארץ. הגלישה באינדקס עורכי דין היא קלה ונוחה ומקלה על חיפוש עורכי דין.

מאמרים משפטיים באתר ליגל אינפו

באתר ליגל אינפו מתפרסמים מאמרים בנושאים משפטיים שונים המעסיקים את הציבור הרחב. המאמרים שמפרסם פורטל עורכי דין, נכתבים על ידי מומחים בנושא הנדון ותכניהם מעשירים את הידע המשפטי של גולשי האתר ונותנים הצצה אינפורמטיבית אל עולם המשפטים והתהליכים השונים הקורים בו. מאמרים חדשים עולים לאתר באופן קבוע ודנים בשאלות הבוערות ביותר בחיי היום יום של האזרח בישראל, אך גם בהיבטים משפטיים כלליים יותר של חיינו. המאמרים של פורטל עורכי דין ליגל אינפו נשמרים בתוך מדורים העוסקים בנושאים השונים, וקל למצוא אותם על ידי כפתורי ההתמצאות באתר, כן ניתן לקרוא מאמרים שאינם מופיעים בדף הראשי של פורטל עורכי דין.

מדורים משפטיים באתר ליגל אינפו

בדף הבית של פורטל עורכי דין בישראל ליגל אינפו ישנה חלוקה למדורים משפטיים, כל מדור מנוהל על ידי עורכי דין המומחים בתחום המשפטי הרלוונטי. דוגמאות למדורים באתר הם: מדור תאונות דרכים, מדור רשלנות רפואית, מדור דיני משפחה ועוד. הכניסה למדור היא על ידי לחיצה על קישור למדור הרלוונטי. בדף הכניסה למדור ישנה סקירה קצרה על הנושא המשפטי המבוקש מאת עורך הדין המרכז את המדור וכן אמצעים ליצירת קשר עימו. עוד ניתן למצוא במדור את כל המאמרים שנכתבו בנושא ופורסמו בפורטל, כניסה לפורום, תקציר הודעות אחרונות בפורום, אינדקס לחיפוש עורכי דין, וקישורים שימושיים לנושא הרלוונטי.

הפורומים של פורטל עורכי דין ליגל אינפו

בליגל אינפו מספר פורומים משפטיים פתוחים לדיון עבור הציבור הרחב, ומרכזים מגוון שאלות מכל תחום המשפט הישראלי. בפורומים, המחולקים לפי נושאי המשפט השונים, ניתן לשאול כל שאלה שמטרידה אתכם ולקבל תשובה מעורך דין המומחה בנושא. אמנם אין לראות בתשובות בפורום ייעוץ משפטי רשמי, אך ניתנת בו המלצה לדרך הטיפול בנושא מההיבט המשפטי וחוות דעת לגבי עילה לתביעה.

פורטל עורכי דין ליגל אינפו עבור עורכי דין

פורטל עורכי דין ליגל אינפו נותן שירותים שונים עבור עורכי דין, אשר יוכלו למצוא בפורטל קישורים שימושיים לנותני שירות, כגון שירותי חקירה, בניית אתרים וכו'. עורכי דין המעוניינים בכך, יכולים להירשם ולהתפרסם באינדקס עורכי דין של האתר ולקבל פניות מלקוחות הפורטל.
ליגל אינפו

 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet