חדשות באינטרנט

אינטרנט כללי

חדשות הן אחד ממוצרי התוכן המבוקשים ביותר ברשת הישראלית. לא סתם האתרים החזקים ביותר בארץ הם אתרי חדשות, הציבור הישראלי פשוט מכור אליהם. אולי זה נובע מהמציאות הביטחונית שלנו ואולי זו סוג של חרדה מתמדת שקיימת בליבו של כל יהודי טוב. בכל אופן לרבים מאיתנו יש צורך להתעדכן כל כמה שעות במה שקורה בחדשות.

כל בוקר, עוד לפני שפותחים את העיתון – אנו מתעדכנים בחדשות באינטרנט. כמובן שגם בעבודה חייבים להתעדכן אם קרה משהו חדש. לגבי המשך היום הסיפור חוזר על עצמו – הפסקת צהריים בעבודה היא לא הפסקה אמיתית אם לא בדקנו מה קורה באתרי החדשות הגדולים.

אתר החדשות הגדול במדינה הוא Ynet, זה ברור. באמצעות המייל האדום, חדשות חמות עולות לכותרות במהירות הבזק. בזמני פיגועים או מלחמות (לא עלינו) זהו אחד האתרים המהימנים והזריזים ביותר.

יחד עם זאת, אנחנו לא נמצאים כל יום במלחמה והמתיחות הביטחונית זה לא מה שהיה פעם. היום גולשים קוראים ברשת עוד תכנים מלבד חדשות: תרבות, בידור, טכנולוגיה וכו'. בימים כאלו יש מי שמעדיף לצרוך חדשות בצורה קלילה יותר ואולי אפילו צהובה יותר. מי שמספק את החדשות בצורה כזו הוא אתר Mako, השלוחה של קשת באינטרנט. שילוב של חדשות, טלוויזיה, תרבות, ריאליטי והרבה רכילות.

כן, בנוסף לתחום החדשות, ישראלים צורכים גם הרבה רכילות. קוראים לזה פנאי פלוס, גיא פינס, האח הגדול ועוד כל מיני שמות מוכרים. Mako מספקים אלטרנטיבה מעניינת: מצד אחד הגולשים מקבלים עדכוני חדשות חמים ומצד שני נפח החדשות מתוך סך תכני האתר נמוך בהרבה.

אתרים נוספים ברשת כמו וואלה, הארץ ו-NRG מספקים כל אחד מהם זוויות נוספות על החדשות. לכל אתר ישנו סגנון ייחודי והגולשים בד"כ רגילים לקרוא את הכתבים שהם אוהבים. העניין הוא שאנו חיים בעולם וירטואלי בו התכנים מתחדשים במהירות וכדי לא לפספס חדשות מעניינות מכל האתרים צריך לעבור בין המון אתרים שונים. גם אם נהיה זריזים נפספס פה ושם תכנים מעניינים.

לשם כך קמו לא מעט אתרי המלצות גולשים (חדשHOT, שווה קריאה), שמרכזים עבורנו את הכתבות הכי פופולאריות ברשת. באתרים אלו גולשים עוזרים לגולשים. בתוך כל אתר כזה נערכות הצבעות מהירות לכתבות מכל האתרים וכך ישנה תחרות חופשית במטרה לקבוע אילו חדשות הכי מעניינות.

אתר טוקבק גם הוא עונה על הצורך שלנו למצוא חדשות מעניינות באמת. אתר זה השיק מדד חדשני למדידת באזז של חדשות ברשת – הטוקבקים. האתר מציג לגולשים בכל רגע את הכתבות שקיבלו הכי הרבה טוקבקים, במינימום זמן. בתוך אתר טוקבק תוכלו למצוא כתבות מכל אתרי החדשות, ללא יוצא מן הכלל. מדד הטוקבקים הוא אובייקטיבי לחלוטין ומתעדכן מדי 5 דקות.

עבור מי שמעוניין לקבל מעין "מבט על" על הרשת – מומלץ לבקר פעם ביום באתר טוקבק ולהתעדכן מהם הסיפורים שעוררו הכי הרבה תגובות ברשת. מה היו החדשות החמות ביותר היום?
 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet