שרתים

מה ההבדל בין סוגי הדיסקים: SAS, NL-SAS, SATA

קטגוריה: שרתים

כאשר אתם עומדים לפני רכישה או בחירת דיסקים לשרת, עומדים בפניכם שלש אפשרויות עקריות: SAS‏, ‏SAS‏ (‏,(NL‏ ‏SATA.

קיימים כיום גם דיסקים מבוססים מוליכים למחצה הנקראים
SSD, אך במאמר זה נתרכז רק בדיסקים המקובלים, דיסקים המסתובבים במהירות עם ראש מגנטי.

אז מה ההבדלים בין שלשת סוגי הדיסקים המגנטים  ובאיזה מהם נבחר למטרות והשימושים השונים.
קרא עוד...
 

מחשוב עננים

קטגוריה: שרתים
מחשוב עננים הוא מונח כללי לכל דבר הכרוך באספקת שירותים מתארחים דרך האינטרנט .שירותים אלו מחולקים באופן כללי לשלוש קטגוריות : תשתיות כשירות ( IaaS )  ,  פלטפורמה כשירות (PaaS )  ו - תוכנה כשירות (SaaS ) .  השם מחשוב ענן ניתן בהשראת סמל ענן המשמש לעתים קרובות כדי לייצג את האינטרנט.

לשירות ענן יש שלושה מאפיינים ברורים המבדילים אותו מן שירותי אירוח אתרים או שרתים המסורתיים. הוא נמכר לפי צורך, הוא גמיש - משתמש יכול להיות לדרוש הרבה או מעט, בכל זמן נתון , והשירות מנוהל באופן מלא על ידי הספק ( מקבל השירות  צריך רק מחשב אישי וגישה לאינטרנט ) .
קרא עוד...
 

בחירת חברת שרתים

קטגוריה: שרתים
נכון למועד סגירת המאמר הנ"ל, סקירה מעמיקה של צוות אינטרנט העלתה כי ישנן מעל ל-100 ספקיות המעניקות שירותים הסובבים שרתים בישראל. מחד, הבחירה בחברה אשר תעניק שירותי אחסון/ אירוח/ השכרת שרתים איננה מסובכת, ומנגד, קשה להבחין במקצועית שביניהן.

לשם כך צוות אינטרנט חבר יחדיו למטרה משותפת אחת: לעזור לכם, גולשינו האמיצים, למצוא את הספקית המקצועית והאטרקטיבית בישראל בתחום שרתים (מבלי להיות משוחדים מדי).

 

 

קרא עוד...
 

שרת VPS

קטגוריה: שרתים

אם אתה מנהל אתר אינטרנט שהפך למצליח על שרת אחסון אתרים שיתופי, כנראה שהגיע הזמן שתעבורת הנתונים עברה את מה שמאפשר לך השרת (כי מספר המבקרים עלה). לרוב האתרים, אחסון אתרים על גבי שרת שיתופי מתאים לחלוטין. מנגד, אתרים משגשגים שתעבורת הנתונים שלהם גדולה זקוקים לתצורת אחסון אתר שונה. הבחירה הראשונה שעליה קופצים בעלי אתרים שכאלה זה שרת יעודי. אין כל רע בשרת יעודי, אבל ישנה עוד תצורה שכדאי שתכיר: שרת VPS.

קרא עוד...
 


דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet