שרת VPS

שרתים

אם אתה מנהל אתר אינטרנט שהפך למצליח על שרת אחסון אתרים שיתופי, כנראה שהגיע הזמן שתעבורת הנתונים עברה את מה שמאפשר לך השרת (כי מספר המבקרים עלה). לרוב האתרים, אחסון אתרים על גבי שרת שיתופי מתאים לחלוטין. מנגד, אתרים משגשגים שתעבורת הנתונים שלהם גדולה זקוקים לתצורת אחסון אתר שונה. הבחירה הראשונה שעליה קופצים בעלי אתרים שכאלה זה שרת יעודי. אין כל רע בשרת יעודי, אבל ישנה עוד תצורה שכדאי שתכיר: שרת VPS.

 שרת VPS, או בשמו העברי שרת וירטואלי, מביא עימו מספר יתרונות השמורים לתצורת האחסון על גבי שרת יעודי ועל שרת שיתופי, בנוסף ליתרונות משלו  

איך שרת VPS עובד?

שרת VPS הלכה למעשה הינו יחידה וירטואלית על גבי שרת יעודי פיזי אחד. על גבי אותו שרת יעודי מחולקים מספר מצומצם של שרתי VPS החולקים את אותם משאבים אך מתנהגים כאילו כל אחד ואחד מהם הוא שרת מופרד פיזית.
בעוד שאתר היושב על גבי שרת אחסון אתרים שיתופי חולק את אותם משאבי זיכרון ומעבד ללא חלוקה מבוקרת יחד עם עוד מאות אתרים שונים, אתר היושב על גבי שרת VPS עובד ורץ מהר יותר.

עוד אם יש לך אתר על גבי שרת שיתופי ותרצה להגדיל את הזיכרון החומרתי, תצטרך להיפרד מכמה מאות דולרים של זמן מומחי IT. לעומת זאת, בשרת VPS זמן השידרוג הינו קצר במיוחד (אפילו יותר מהיר מאשר משידרוג שרת יעודי).

דבר ידוע בין מומחי IT הוא ששרת יעודי קשה לגבות ב-100% (קשה ומסובך לבצע גיבוי של קבצי המערכת). שרת VPS מביא עימו יתרון יחודי – גיבוי בלחיצת כפתור. ומהבחינה האפליקטיבית? למנהל שרת VPS, בדיוק כמו מנהל שרת יעודי, יכול להתקין איזו אפליקציה שרק ירצה.

היתרון המשמעותי מכולם הוא, איך לא, התשלום. לעומת שרת יעודי שיקר יחסית, שרת VPS זול משמעותית. התצורה הוירטואלית בה ניתן לנצל שרת יעודי אחד למספר אתרים גדולים ובינוניים תוך אפשרות לתת מענה לכל חשבון וחשבון בנפרד מוזילה לחברות האחסון את העלויות. באופן אוטומטי גם העלויות של הלקוחות הבוחרים בחוכמתם בתצורת האחסון שרת VPS.
 

InterVision מקבוצת אינטרספייס הינה החברה המקצועית והמנוסה ביותר בישראל בתחום שרתים, ובפרט שרתים וירטואליים VPS. אינטרספייס היתה הראשונה שהביאה לארץ את הטכנולוגיה הוירטואלית בתחום השרתים, ומאז היא הדומיננטית והמקצועית ביותר, עם מאות לקוחות שרת VPS.

 אם האתר שלך גדל (או אם אתה צופה שהוא יגדל ממש בזמן הקרוב), מומלץ שתתקשר ותברר עד כמה שרת VPS יכול לחסוך לך בעלויות:

צלצל  073-222-4444
  או גלוש לאתר אינטרויז'ן : שרת VPS
 
דף בית: אינטרנט כל הזכויות שמורות ל InterSpace Hosting בע"מ Home: Internet